סיפורי הצלחה

הישגים מבין לקוחותינו

איחוד הצלה

איחוד הצלה

'איחוד הצלה' הינו ארגון מתנדבים לאומי להצלת חיים. מתנדבי 'איחוד הצלה' מטפלים במקרי חרום רפואיים ללא הבדל דת, גזע ומין המתרחשים בסמוך למקום המצאם, ופועלים בתאום מלא עם כלל הגורמים הפועלים למען הצלת חיים, במהירות, במסירות ובמקצועיות.

JTI מכללת שוק ההון – למסחר נכון באונליין

הנבחרת של JTI מזמינים אותך ללמוד באינטרנט בלי לצאת מהבית, בשעות שנוח לך, בקצב שלך ובמחירים חסרי תקדים. המרצים שלנו משלבים ידע עיוני מעמיק עם ניסיון מעשי עשיר במסחר בשוק ההון. הידע והניסיון הרב אותו צברו במהלך השנים יעמוד לרשותך על מנת להפוך אותך למקצוען בתחום JTI מאפשרת ליישם את הידע הנלמד בליווי צמוד של המרצים שלנו.

קמפוס שטראוס

קמפוס שטראוס הוקם מתוך מטרה להעניק אפשרויות פרנסה רחבות המותאמות לדרישות שוק העבודה וזאת יחד עם שימור האווירה החרדית האותנטית וערכי היהדות הנאמנה. זוהי המסגרת החרדית הראשונה הנותנת מענה אמיתי לסטודנט החרדי, ומשלבת רמה מקצועית גבוהה של המכללה האקדמית הדסה יחד עם הקפדה ללא פשרות בכל הנוגע להלכה היהודית, ההשקפה התורנית והחברה האיכותית.

ספר "החובש"

'החובש' הוא ספר לימוד מקצועי ומקיף המיועד לכל מי שרפואת חירום מעניינת אותו. הספר מכיל מידע עדכני ומפורט, לאמא המעוניינת ללמוד על מצבי חירום ביתיים, לחובש ולחובש בכיר.

ארגון חיינו

ארגון 'חיינו' - הסניף הישראלי של ארגון "חי-לייפליין"-Chai-Lifeline העולמי, פועלת לסייע לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם. פעילותה של העמותה מקיפה את כל התחומים הקשורים למחלת הילד ולהתנהלות בני המשפחה במהלך תקופת האשפוז, השהות בבית והריפוי,

טהרת הבית

מדרום ועד צפון, מבסיס חיל האוויר עובדה הסמוך לאילת, ועד לישוב אבני איתן שברמת הגולן, פרושים עשרות המקוואות של ארגון טהרת הבית ומפיצים את בשורת הטהרה בישראל.

מן המיצר

מן המיצר

עמותת מן המיצר – סיוע לנפגעי עבירה במגזר החרדי הוא הארגון הראשון במגזר החרדי, המעניק בהתנדבות ייעוץ ולווי לנפגעים ונפגעות תקיפה מינית בצד המשפטי ובצד הנפשי. הארגון הוא וולנטרי ופועל משנת 2012, נושא את קולם בפני החברה הישראלית בכלל והחברה החרדית בפרט, בפני רשויות החוק ומערכת המשפט ופועל ליצירת חברה מוגנת ובריאה יותר בכל הקשור למודעות

אשר בן ישי – שמאות מקרקעין

המשרד פעיל מזה כעשרים וחמש שנים וצבר נסיון רב בהערכות שמאות נכסים בתחומים מגוונים כגון: מגורים, מיסחר, מלונאות, תעשיה, מיסוי מקרקעין, הכנת טבלאות איזון, תמ" 38, פינוי בינוי, עמידר, מושבים, משקים, הרחבות במושבים, הערכת חטיבות קרקע גדולות ועוד.

הכל בקול

"הכל בקול" – המרכז הירושלמי לפיתוח קול – נוסד לפני עשור ע"י הגב' שרה אסולין, מתוך שאיפה להקים מסגרת מקצועית לבנות ונשים, ללימודי פיתוח קול ברמה הגבוהה ביותר ובהתאמה מושלמת למגזר החרדי.

קטקטים – מתנות | גרפיקה | הדפסה

מחפשים רעיון מקורי להדפסה או מתנה? רוצים ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של מוצרים בהדפסה אישית? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בקטקטים-מתנות והדפסה על מוצרים, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של הדפסות ומתנות אישיות לכל מטרה.

הרציג נדלן

הרציג נדל"ן

כל אחד יכול להשקיע בנדל"ן. כל אחד גם יכול לעשות זאת בסכומים קטנים. אבל רק אנחנו מציעים לך את מודל ההשקעות המושלם שלפני הכל שומר על הכסף שלך. ניהול ההשקעות האמין שלנו, המודל ההוגן שאינו כולל דמי ניהול ומאפשר לך ליהנות מתשואות מובטחות מראש באחריות, וכמובן בחירת ההשקעות הקפדנית – יוצרות את התנאים המושלמים להשקעה בטוחה.

מגן לחולה

עמותת מגן לחולה בהנהלת הרב בני פישר מסייעת בייעוץ ליווי וציוד רפואי מציל חיים

דירה ברגע – איחוד הצלה

המכירה הסינית של איחוד הצלה מנגישה לכולנו את הזכות והסיפוק בהצלת חיים, כל הכסף שנאסף ממכירת הכרטיסים משמש לקניית ציוד רפואי מציל חיים, החל מערכות החייאה לילדים ועד לאופלנסים ליחידת האופנועים של איחוד הצלה. לדוגמה: הכסף מהכרטיסים שיהודה בן ה-30 מירושלים קנה לחופשה חלומית במלון, הצילו את יואב בן ה-5 מפתח תקווה שנפגע בתאונת דרכים מרכב חולף, ונזקק לטיפול ראשוני מציל חיים.

ישיבת מיר

הישיבה נחשבת כאחת הישיבות הראשונות שנוסדו במתכונת הישיבה החדשה, שנייה לישיבת וולוז'ין. נוסדה בעיר מיר שבבלארוס על ידי הרב שמואל טיקטינסקי, לפני שנת ה'תקע"ה, 1815. הישיבה נמנתה עם "ישיבות המוסר" שאימצו את תנועת המוסר. סגנונה הלימודי הושפע מתלמידי ראשי ישיבות שונים שהגיעו ללמוד בישיבה והביאו עמם את סגנון לימודם של רבותיהם, וצביונה המוסרי אף הוא הושפע מתנועת תלמידים זו, בעיקר בוגרי ישיבת סלובודקה שנשלחו לישיבה בידי הסבא מסלובודקה.

עיגול לטובה

מה זה אומר לעגל לטובה? בכל קניה בכרטיס האשראי שלך יעוגל סכום הקניה לשקל הקרוב ואותן אגורות ייתרמו ישירות לעמותות אותן בחרת. לבחירתך 155 עמותות. לדוגמא: קנית ב- 78.60 ₪? שילמת 79 ₪. תרמת 40 אג'!

קרן ישראלייף

קרן "ישראלייף" מהווה ארגון גג לגופי החירום ההתנדבותיים בישראל. היא מגייסת עבורם משאבים, תומכת בפעילותם, מאגדת אותם במקרה הצורך ומעמידה לטובתם את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שנדרשת לביצוע משימותיהם.

ראש עיריית ירושלים משה ליאון

משה ליאון – (56) יו”ר סיעת ירושלים שלנו, רו”ח ובעלים לשעבר של משרד רואי החשבון ליאון אורליצקי, כיהן כמנכ”ל משרד ראש הממשלה, יו”ר רכבת ישראל, יו”ר הרשות לפיתוח ירושלים במשך שש שנים (עד 2013), ובחמש השנים האחרונות משמש חבר מועצת עיריית ירושלים ומחזיק תיק המינהלים הקהילתיים. בתפקידו כמחזיק תיק המינהלים הקהילתיים שילש ליאון את תקציב המינהלים ופעל רבות למען תושבי השכונות שנשכחו ע”י העירייה. משה ליאון נבחר לראשות עיריית ירושלים

טקטון

טקטון

חברת נדל“ן בוטיק צעירה שמתמקדת בפרויקטים איכותיים למגורים. לשיטתנו נדל“ן הוא אמנות. ובאמנות כמו באמנות אין דבר כזה שאין דבר כזה. אנחנו משתדלים להעניק ללקוחות שלנו בית מעוצב ומותאם לצרכי המשפחה וחוויית קניה אחרת- טובה, מרגיעה ונעימה. הצוות שלנו מביא לשולחן מקצוענות, יצירתיות וניסיון רב.

איחוד האמבולנסים

איחוד האמבולנסים הפרטיים נוסד במטרה להוות גוף מקצועי המאגד את חברות האמבולנסים הפרטיים בכדי לקדם את מעמדן ואת האינטרסים החשובים להם ולמדינה.

ספרי תורה ירושלים

מכון הסת"ם הגדול בעולם מכון ספרי תורה ירושלים פועל מספר שנים בתחום הסת”ם בארץ ובעולם בהנהלת רחמים חאוי.

"טוב" התנועה החרדית חברתית

רשת מסעדות SUN

מוסדות 'אהבת ציון'

ישיבת הולילנד

ישיבת הולילנד

ארגון 'בני הישיבות'

תנועת שס

תנועת ש"ס

ידידות טורונט