מחלקת דיגיטל - שיווק פרסום וקידום

העולם הפך למהיר, זמין ומתחדש מידי יום. בשביל להצליח בפרסום בדיגיטל, חייבים להיות רגישים לכל תזוזה בענף. מחלקת הדיגיטל במשרד מפתחת אסטרטגיות שיווק ייעודיות בהתאם לפלטפורמת בה יפעלו הקמפיינים, פייסבוק, אינסטגרם, גוגל, יו טיוב, אאוטבריין וטאבולה, לינקדין, טוויטר ומערכות נוספות, תוך שימת דגש על בחירה והתאמת קהלי יעד ממוקדים ליעדי הקמפיין. צוות הדיגיטל במשרד, מומחים בהקמת קמפיינים, גיוס המונים, קידום וניהול אתרים SEO, כתיבת תוכן שיווקי, אופטימיזציות ואיסוף לידים איכותיים.

מחלקת תקשורת חזותית - מיתוג וקריאייטיב

מחלקת המיתוג עובדת בשיתוף פעולה ובשילוב עם מחלקת הדיגיטל, בשביל ליצור מעטפת דיגיטל יעילה ובשפה מיתוגית אחידה בסטנדרטים גבוהים. צוות המיתוג במשרד, מומחים בגרפיקה, הפקה, צילום, אנימציה ועריכה.

אסטרטגיה בדיגיטל

תכנית אסטרטגית מוצלחת חייבת ליצור תמהיל נכון בדיגיטל, יש צורך לבחון את השינויים בהתנהגות הגולשים, ולהתאים את המהלכים הנכונים בזמן אמת, בעולם דיגיטלי חייבים להיערך כבר היום לחידושים של מחר

קמפיינים בדיגיטל

פרסום והקמת קמפיינים במנועי חיפוש, ברשתות החברתיות וקידום אתרים. ביכולתנו לקדם ולהגדיל באופן משמעותי את החשיפה בדיגיטל. וכתוצאה מכך נוכל לסייע עם הזדמנויות לגיוס כספים ומטרות עסקיות.

קידום אתרים SEO

זה לוקח זמן, אבל זה עובד. קידום אתרים אורגני בדרכים זהירות, לא לוקחים סיכונים, ומעלים את האתר שלכם אל ראש תוצאות החיפוש, ובכך שומרים על ההישגים לאורך זמן.

מומחים בקמפיינים לארגונים ומוסדות

בניית אסטרטגיה נכונה בדיגיטל, זהו כלי שיכול לסייע בגיוס תרומות ומתנדבים, אנחנו מתמחים בניהול קמפיינים לעמותות, עבודה עם ארגונים ללא כוונות רווח מדביקה גם אותנו ומאפשרת לנו לעבוד כחלק אינטגרלי מהצוות של העמותה.

כתיבת תוכן לאתרים

"התוכן הוא המלך" אמר ביל גייטס - כתיבת תוכן זה הדבר החשוב ביותר בשיווק באינטרנט. על כתיבת תוכן יכול לקום וליפול התדמית שלכם באתר, אסטרטגיה של כתיבת תוכן וגם שיווק באמצעות תוכן צריכה להיות מותאמת אישית לכל לקוח ולכל עסק.

ניהול דיגיטל

בעולם שבו האינטרנט והרשתות החברתיות הפכו לכלי הפרסום היעיל ביותר, אין ספק שכל עסק קטן או גדול חייב להיות שם. חברות ועסקים שאינם מופיעים ברשתות החברתיות מתקשים לתת מענה ללקוחות שמחפשים אותם שם. כיום, ניהול דפים ברשתות החבריות הוא חובה לכל עסק.

לוגו של וואטסאפ דברו איתנו